Běchovická korunka 2011 srpen

3.8.2011 léto

Srpnová  Běchovická korunka je za námi, letní počasí... což po skoro podzimním víkendu bylo příjemné a v očekávaném komorním prostředí díky prázdninám a dovoleným a hodně pádů doufám, že budete všichni brzy fit…  

Jelikož se blíží závěr seriálu Běchovické korunky 2011 a do jejího konce se budou konat již jen jeden závod /první středu v měsíci září/ a do celkového pořadí se bude započítávat pět nejlepších výsledků máte všichni poslední možnost změnit konečné pořadí ve svůj prospěch, navíc zářijové kolo bude zvýhodněno 10% navýšením bodů..těšíme se tedy na vás  7.9.2011,kdy se ještě můžete porvat o poháry určené pro celkové vítěze každé z kategorií.

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.