Běchovická korunka 2012 / duben

5.4.2012 apríl

Soubor:
12 Běchovická korunka duben0.xls
Popis:
Běchovická korunka 2012 / duben
Formát:
xls
Velikost:
57kB
Soubor:
Rekordy Běchovická korunka0.xls
Popis:
Rekordy Běchovická korunka
Formát:
xls
Velikost:
44kB

 

Zdravím všechny bruslaře z Běchovic, kde se dnes za velmi příznivého počasí (tedy vzhledem k tomu, že je začátek dubna) a za velké účasti skoro stovky závodníků, hlavně v dětských kategoriích, konal první letošní závod Běchovické korunky 2012.

Výkony svých favoritů můžete nalézt v přiloženém souboru  i  s podrobnými výsledky všech závodů ve všech dalších kategoriích. Vyhlášena byla také premiérově cena Lap Awards, která zvýšila atraktivitu nejdelšího závodu na 3000 m. dnes ji získali  Míša Sejpalová v závodě žen a Lukáš Vevera v závodě mužů, krom věcné ceny získali do celkového obodování také dva body na víc….

Ke změnám došlo i v historických rekordech... proto mrkněte i tam :-)

 

První tři závodníci v každé z dětských kategoriích obdrželi krom tradičních diplomů i oblíbené perníkové medaile /děkujeme dodavateli, že na nás i v letošním roce nezanevřel… /

Rád bych poděkoval  všem, kteří se dnes zúčastnili a také těm, kteří se na organizaci podíleli, těšíme se na další závod který se uskuteční první květnovou středu…

Tomáš

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.