Běchovická korunka 2012 / květen

3.5.2012 pálilo slunce, pak zahřmělo a spadlo jen pár kapek

Soubor:
12 Běchovická korunka květen.xls
Popis:
Běchovická korunka 2012 / květen výsledky
Formát:
xls
Velikost:
56kB
Soubor:
2012 Běchovická korunka.xls
Popis:
Průběžné pořadí Běchovické korunky 2012
Formát:
xls
Velikost:
108kB
Soubor:
Rekordy Běchovická korunka.xls
Popis:
Rekordy Běchovické korunky aktualizace
Formát:
xls
Velikost:
44kB

včera v podvečer proběhl letos již druhý závod Běchovické korunky 2012 , bez mála 100 závodníků dorazilo na okruh Sportovního areálu Na Korunce v Běchovicích za horkého počasí, bohužel / naštěstí po odjetí sprinterských tratí se nad okruhem přehnala jen krajíčkem bouřka, takže trochu zapršelo, zafoukalo, ale závody na středních tratích proběhly bez přerušení a poslední disciplína 3000 m již probíhala při příjemné teplotě jen na mokré dráze což ovlivnilo konečné časy a poprvé se nám do cíle mužů na 3000 m vřítil celý balík čítající 15 závodníků…. příště si musím vzít kameru   a dojezdy tak velkých skupin natočit.. /člověk se stále učí J

O nejsilnější kategorií co se týká počtu účastníků mezi sebou svedly nerozhodný boj, kategorie juniorek F a juniorů D kterých se na start včerejšího závodu postavilo shodně 13…  

Přeháňka ovlivnila počet účastníků snad nejvíce v kategorii juniorů A a seniorů, kde se na start 1 km po úvodním sprintu  postavili pouze 2 závodníci a v kategorii mužů AK 50 dokonce žádný..

Přesto bych rád poděkoval všem, kteří se na start postavili .. odměnou všem vítězům v dětských a mládežnických kategoriích byly oblíbené perníkové medaile dodávané pravidelně paní Fajkusovou.

Těšíme se na vás v Běchovicích tentokráte již v sobotu 12.5.2012 na MČR tento závod bude započítáván do celkového pořadí Běchovické korunky , body za MČR budou navýšeny o 10 % proti běžnému středečnímu závodu, takže neváhejte a doražte..

Tomáš

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.