Běchovická korunka 2013 duben

3.4.2013 zima a zima

Soubor:
13_běchovická_korunka_duben.xls
Popis:
Výskledky duben
Formát:
xls
Velikost:
56kB

Dne 3.dubna 2013 v podvečerních hodinách se uskutečnil úvodní závod Běchovické korunky 2013, ačkoliv se jaro ještě ani nestačilo probudit a obavy z možného sněžení nás trápily celý týden..

Nakonec pozitivní skutečnost:  suchá, čerstvě vyčištěná  dráha a necelá 80 závodníků na startu, kteří  bojovali o první body do tohoto seriálu… jen ta teplota mohla být o kapánek vyšší, přeci jen teploměr ukazoval nulu a spíš vybízel k ledovému bruslení než k in-line závodům….

Přesto se na startu ukázala celá špička in-line bruslení u nás a výkony tomu i přes chladné počasí odpovídali 333 m za 0,30,34 v podání Matěje Pravdy stejně jako tří kilometrová trať za 5,17,13 v podání velkého balíku závodníků  kategorií senioři až kadeti vedeného právě Matějem, výkony většiny závodníků přesvědčovali o tom, že jsou již připraveni na nadcházející závodní sezonu.

Novinkou letošní sezony se stal závod kategorie žáci a žákyně A na 2000 m, ukázalo se, že tato trať uvedené kategorii vyhovuje a že zůstane i do budoucna v našich propozicích.

Na závěr byli všichni vítězové odměněni diplomy a tradičními perníkovými medailemi/ díky paní Fajkusová/  

Rád bych jménem organizátora poděkoval všem účastníkům a těšíme se na vás 1.5.2013 kdy se uskuteční druhý, květnový závod Běchovické korunky 2013

Za Sokol Běchovice II.

Tomáš        

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.