Běchovická korunka 2014 duben

3.4.2014

Soubor:
14_běchovická_korunka_duben.xls
Popis:
výsledky Běchovické korunky 2014 duben
Formát:
xls
Velikost:
60kB

Zdravím všechny z Běchovic,

včera 2.4.2014 odstartoval první závod Běchovické korunky 2014, díky krásnému počasí nastoupilo ke svému prvnímu závodu letošní sezony na otevřené dráze rekordních 111 závodníků všech věkových kategorií, rád bych proto tímto poděkoval všem účastníkům za účast a věřím že se všem u nás líbilo, jediným naším nepřítelem konečně každé dubnové korunky je brzká tma a ačkoliv je dráha z většiny své části osvětlena, prostoru startu a cíle se to bohužel netýká, budeme se snažit do budoucna nějaké řešení, které by tuto pihu na kráse odstranilo a nemuseli tolik pospíchat tak jak tomu bylo např. včera.

Domnívám se, že se ve všech kategoriích se bojovalo dle možností a první tři v dětských a mládežnických kategoriích obdrželi právem diplom a tradiční perníkovou medaily…. / děkuji dodavatelce J  v dalších kategoriích se předávaly diplomy a vítězové obdrželi i věcné odměny.

 

Zároveň bych rád poděkoval všem, který včerejší náročný závod pomohli organizovat …  společně se na vás těším na další závod, který se bude konat 7.5.2014

 

Za Sokol Běchovice II.

Tomáš        

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Běchovická korunka 2014

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.