Běchovická korunka 2017 červen

8.6.2017

Soubor:
17_běchovická_korunka_červen.xls
Popis:
Korunka červen
Formát:
xls
Velikost:
1MB

 

Zdravím  vás všechny opět po měsíci  ,

včera 7. 6.  byl odstartován další ze série závodů jubilejního 10. ročníku  Běchovické korunky 2017 tentokráte ta červnová, necelá  80-tka závodníků /hodně dětí bylo tradičně v tomto termínu na školách v přírodě/si našla cestu do našeho sportovního areálu Na Korunce počasí bylo sice slunečné, ale dost větrné zvláště na protilehlé rovince to pěkně fučelo.

Rozhodně všem závodníkům děkuji za účast  a  musím vyzdvihnout práci  nového pořadatelského týmu, který se v letošním roce  o Korunku stará vše  běželo tak jak mělo J

Těšíme se teda společně s vámi na další závod, který se uskuteční první středu měsíce září tedy  6. 9.2017 ..

V příloze naleznete včerejší výsledky J

Tomáš Platil

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

BĚCHOVICKÁ KORUNKA 2017

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.