Běchovická korunka 2018 květen

3.5.2018

Soubor:
18_běchovická_korunka_květen.xls
Popis:
výsledky kěten
Formát:
xls
Velikost:
1MB

 

 

11. ročník Běchovické korunky, pokračoval včera dalším, tentokráte květnovým závodem. Krásné jarní počasí doprovázelo i druhý díl seriálu a včera to vyšlo i bez předpovídaných bouřek ..

 

Skoro 90 závodníků včera dorazilo na start a díky holkám Korvasovým se včera účastnila i část Moravy a zamíchaly tak pořadím dorostenek..  J  

 

Co se týká organizace vše proběhlo až na jednu vyjímku/opakovaný závod/ rychle a nový scénář závodů se již podruhé osvědčil, celý závod proběhl do 2,5 hodiny, pořadatelský tým si zaslouží za včerejší závod jedničku a tak si alespoň odnesli stejně jako ostatní výborný donuts od nového sponzora

 

Všem zúčastněným ještě jednou děkuji za účast a doufám, že se s nimi a i s dalšími uvidíme na dalším červnovém kole 6.6.2018 v našem arálu Na Korunce.

 

 

Tomáš

 

 

 

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Běchovická korunka 2018

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.