Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > IN-LINE BĚCHOVICE 2011

IN-LINE BĚCHOVICE 2011

10.8.2011 PRAHA-BĚCHOVICE

IN-LINE BĚCHOVICE 2011
IN-LINE BĚCHOVICE 2011

Propozice

Název závodu:  In – line Běchovice

 

Organizátor tradičního silničního běžeckého závodu Běchovice-Praha pořádá 8.ročník jízdy na kolečkových bruslích. Tím využíváme pěknou trať s kvalitním povrchem při vyloučení veřejného provozu. Závod pořádá TJ Sokol Běchovice za podpory ZŠ Běchovice, Městské části Praha – Běchovice a Městské části Praha 14.

 

1.      Termín:  25. září 2011

2.      Místo konání: Start: na 13 km silnice Českobrodská v Běchovicích. Cíl: Praha 9 Kyje, Českobrodská ulice – park Jiráskova čtvrť

3.      Trať: totožná s tradiční tratí běžeckého závodu. Délka je 5 km. Povrch je živicový. Kilometry budou označeny po 1 km na vozovce.

4.      Organizační výbor: ředitel závodu: Ing. Ivana Kafková,

zástupce ředitele: Mgr. Jaroslav Svátek

5.      Kategorie: Účastnit se mohou dospělí i mládež bez rozdílu věku i pohlaví. U dětí do věku 10 let doporučujeme při jízdě doprovod rodičů. Účastníci nebudou rozděleni do kategorií, start všech je hromadný.

6.      Měření: Dosažený čas jednotlivých účastníků nebude měřen. Nejúspěšnější sportovci obdrží dárky od sponzorů.

7.      Startovní kancelář:  V  neděli 25.9. v  ZŠ Běchovicích  od  8.00 hodin nedaleko autobusové zastávky „Běchovice“. Uzavření kanceláře v den závodu je v 10:15 hodin

8.     Start: 10:30 hodin

9.      Přihlášky: Účastník získá ve startovní kanceláři formulář přihlášky, který vyplní a při předání obdrží startovní číslo. Písemné přihlášky předem nepřijímáme.

10.  Startovné:  50 Kč  (s výjimkou dětí do 18 let)

11.  Doprava na místo startu: Start je dosažitelný městskou hromadnou dopravou ze stanice metra Černý most autobusovou linkou č. 261 nebo č. 250 do stanice Běchovice. Další možný spoj je ze stanice metra Palmovka linkou č. 109 do stanice Běchovice. Z cíle pak z autobusové zastávky Spolská je možno použít autobusové linky č. 109, a z autobusové zastávky Sídliště Jahodnice linky č. 110 a 208 - směr  metro.

12.  Doprava zavazadel do cíle: Svá zavazadla mohou účastníci jízdy odevzdat 5 minut před startem do přistaveného vozidla. V cíli budou vydána proti předložení startovního čísla.

13.  Vybavení: Doporučujeme chrániče kolen, loktů, rukou. Přilba je povinná.

14.  Zdravotní služba: zdravotníci po 1 km na trati, v cíli sanita

15.  Telefon: po 18 hodině – 606515002, E-mail:

16.  Internetové stránky:  www.brusle-bechovice.blog.cz

17.  Všeobecná ustanovení a doporučení: Trať je uzavřena pouze pro veřejnou dopravu, autobusy MHD projíždí po své původní trase. Závodníkům proto doporučujeme dodržovat pravidla silničního provozu a pokyny pořadatelů. S výjimkou startu je třeba jet v pravé části vozovky. Pokračování v jízdě za cílem i návrat do Běchovic na bruslích je zakázané, s ohledem na probíhající masový běžecký závod.

18.  V případě zrušení závodu pro nepříznivé podmínky (déšť) , bude trať uzavřena a žádný účastník ji nemůže absolvovat.

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.