Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Letní soustředění 2010

Letní soustředění 2010

8.2.2010 jedeme zase na Lipno

Čas běží šílenou rychlostí a je třeba začít uvažovat o letním soustředění.  Takže zasíláme  základní informaci o místu a termínu konání soustředění.

 termín: od so/ne (bude upřesněno)

17/18.července do pátku 23. července 2010 místo : Nová Pec (Šumava) penzion (velmi pěkné ubytování, máme vyzkoušeno!! - ideální místo pro děti) organizační detaily : - vedle tréninků na inline se počítá i s koly, daná lokalita nabízí řadu sportovních akcí a vyžití, děti budou pod dozorem zkušených  pedagogických pracovníků.

 Další detailní informace budou následovat poté, co bude zjištěn zájem o tuto akci!!

 Žádáme rodiče o zaslání počtu zájemců o tuto akci CO NEJDŘÍVE a to na mail :

Fotky pro ty kdo s námi byli loni a pro inspiraci těm co se chystají :-)

 

 

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.