Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > MČR v in-line bruslení hala Letňany

MČR v in-line bruslení hala Letňany

8.2.2010 MČR v hale

Tak jsem si našel čas a hodil jsem na You Tube videá ze včeřejšího závodu Mistrovství České republiky. Najdete je pod názvem "MČR inline hala ..."

Škoda jem, že na mezinárodních závodech Mistrovství republiky nebyli všichni, kteří by měli ambice na dobré umístnění. Omluva je jenom nemoc. Například Markétka. Neomluvitelná je například Dominika. A další škoda je, že Vojta, který byl vloni druhý, nás letos nepodpořil.

Neúčast na MČR je znehodnocení oddílu a mojí práce...

Tak se alespoň zabavte videozáznamy ze závodu. A ti, kteří závodili, ať si to přehrajou vícekrát, aby viděli jakým způsobem jezdí ti, co byli od nich lepší.

Milan Horn

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.