Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Výlet po nové dálnici

Výlet po nové dálnici

15.9.2010

Výlet po nové dálnici

     Na sobotu 18.9.2010 máme naplánovaný výlet na novou dálnici mezi D1 a D5. Předpověď počasí je slibná. Takže sraz nás všech upřesňuji v 10 hodin na parkovišti LIDLu v Jesenici. Je to na výjezdu z Jesenice směr Nová Hospoda (stará Benešovská výpadovka) po pravý straně. Proveřil jsem trasu a hlavně spády, proto můj první úmysl, projet celý nový úsek je nereálný. Proto bychom se projeli od Jesenice k tunelům u Točníka a zpátky, a jestli nám to bude málo, tak následně můžeme zdolat trasu Jesenice - Modletice a zpět. Zvu všechny tak jak jsem to psal už dříve. Nebruslící rodiče na kolech a všechny ostatní na bruslích.

     Protože se nám zkracuje sluneční svit, tak posouvám začátek nedělních tréninků od neděle 19.9.2010 na 17 hodinu.

     Trénink v neděli 26.9.2010 se neuskuteční z důvodu účasti většiny z nás na závěrečném závodě seriálu LIL v Pardubicích.

     Pro ty, kteří nepojedou do Pardubic doporučuji účast na in-line závodech v rámci běžeckého závodu Běchovice - Praha. Podrobnosti jsou na našich webových stránkách. Pozor! Netýká se to Vojtu, toho bych moc rád viděl s náma v Pardubicích.

     V neděli jsme byli na LILu v Plzni. Děti Fajkusových nám všem dělají velikou radost. Markétka byla suveréně první a Radek s přehledem uhájil místo druhé. Hezky zabojovali i Patrik Domin, Filip Dostál i Anetka Filáčková. Podali velmi dobrý výkon, který se projevil i v dosažených časech. Škoda byla, že Adélka Drábková z důvodu sobotního zranění nemohla startovat. Myslím si, že by byla na stupních vítězů taky. Vojta se znova zlepšuje a mohl být v Plzni s náma taktéž.

     Přeji Hezký den a včer se uvidíme na tréninku v Běchovicích.

Milan Horn

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.