Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Historické výsledky > 0.ročník Mistrovství ČR v in-line bruslení na silnici 2007

0.ročník Mistrovství ČR v in-line bruslení na silnici 2007

0.ročník „Mistrovství ČR“ v in-line bruslení na silnici 2007

I takhle by se dal nazvat běchovický závod, který se uskutečnil na 333 m dlouhém okruhu kolem tenisových kurtů a malého fotbalového hřiště.
Na startu závodu mnoho z těch, kteří v českém in-line bruslení něco znamenají nechybělo. Samozřejmě, že specialisty na „rovinu“ pořadatel nemohl očekávat, ale i ti by se v budoucnu mohli podobných závodů účastnit. Systém závodu dává možnost několika startů na různých tratích a tím větší možnosti srovnání se soupeři, se kterými se v průběhu sezony člověk setkává jen při závodech jednorázových. Mezinárodní účast obstarali bruslaři z Polska (UKS Orlica). Škoda jen, že se v průběhu závodů rozpršelo a tak první rekordy oválu jsou tím ovlivněny. Kvalita pečené krůty, která se od začátku závodů otáčela na rožni, tím však poznamenána nebyla.
Zatím co v ženách byla účast slabší(4 startující) a vítězství K.Novotné bylo povinností, v mužích startovalo 12 bruslařů a zejména v závodě na 1500m jsme mohli pěkný souboj pozdějších medailistů O.Suchého,P.Hargaše a M.Krejčíka. V juniorech Tomáš Beran a Nikola Kubelková(oba shodně 3 x na druhém místě) na své polské soupeře zatím nestačili, ale za bojovnost je třeba je pochválit. V závodě kadetek se mezi čtveřici polských bruslařek vmáčkla na třetí místo Lenka Záhumenská a v souboji s účastnicí ME juniorů Ewou Kusz naznačila, že by přístí rok mohla na MEJ startovat. Kadety vyhrál Jára Klícha, před Danem Maixnerem, který byl rychlejší jen na 200m. V mini dívkách zvítězila Míša Sejpalová na které je vidět ze již par let bruslí, na třetím místě skončila Milada Došlá (1.místo na 200m) udivující svým rychlým startem. V mini chlapcích svedli vyrovnaný souboj Zdeněk Sejpal (1.místo) s Vojtou Hýblem (2.místo). V kategorii AK 40 startovalo 10 bruslařů, kteří si nic nedarovali. Vysoké nasazení s jakým se prali s nepřízní počasí a se soupeři způsobilo několik pádů, naštěstí bez vážnějších zranění.
Běchovice, dostupné z Černého mostu autobusem jsou velmi dobrým místem nejen pro pořádání závodů, ale i pro bezpečný trénink.

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.