Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Historické výsledky > 1.ročník Mistrovství ČR v in-line bruslení na silnici 2008

1.ročník Mistrovství ČR v in-line bruslení na silnici 2008

Soubor:
2_inline_bechovice_vysledky_2008.pdf
Popis:
1.ročník Mistrovství ČR v in-line bruslení na silnici 2008
Formát:
pdf
Velikost:
45kB

Byly to především bodovací závody, které svou zajímavostí dokazují, že tato forma inline bruslení je divácky atraktivní. Na startu byli všichni reprezentanti, kteří se letos zúčastnili ME juniorů v Dánsku a ME seniorů v Německu a byli na domácím mistrovství úspěšní.
V mužích byl zajímavý souboj oddílových kolegů O.Suchého a M.Krupky (oba BZK Praha), kteří se podělili o vítězství na 1500m a získali i většinu bodovaných umístění v závodě na 5000m. V ženách kromě vítězky K.Novotné prokázala výkonnostní růst Kamila Nováková (BZK Praha) i když konkurence v této kategorii je tradičně malá. V juniorech A zvítězil Jakub Apeltauer, ale na druhém místě se velmi dobrými výkony představil Lukáš Trnavský (Fila black ice), v juniorkách A byla první Nikola Kubelková (BZK Praha), když zvítězila na všech tratích. V juniorech B zvítězil s převahou Adam Adlt (BO Žďár) a v juniorkách B si dvěma prvními místy zajistila celkové prvenství Lenka Záhumenská (BZK Praha) před stále se lepšící nadějnou Klárou Prokopovou (BK Náchod).
Je potěšitelné že se mezi rychlobruslaři, kteří tomuto sportu dominují, začínají objevovat nové tváře např.Nikol Hlůšková, L.Trnavský, Lukáš Vevera a další z nových oddílů. Inline bruslení je to jenom ku prospěchu.

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.