Běchovická korunka 2017 duben

6.4.2017 první závod sezony

Soubor:
17_běchovická_korunka_duben.xls
Popis:
Výsledky duben
Formát:
xls
Velikost:
1MB

 

Zdravím  vás všechny opět po roce ,

včera  5. 4. byl odstartován jubilejní 10. ročník in-line závodu Běchovická korunka 2017, 100-vka závodníků si našla cestu do našeho sportovního areálu Na Korunce a to i přesto, že nebyla zrovna příznivá předpověď počasí, no co se týká počasí měli jsme částečně smůlu o proti teplotám, které panovali minulý víkend, ale na druhou stranu zase štěstí ještě, že nepršelo J .

 

Rozhodně všem závodníkům děkuji za hojnou účast a doufám, že účast bude ještě vyšší úměrně narůstajícím teplotám, vzhledem k tomu, že následující, květnová korunka byla zařazena ČUS do programu Sportuj s námi, byli bychom rádi, aby jste i vy podpořili tuto akci svoji účastí..

 

Nemalé díky, patří i novým členům organizačního teamu, na to že se jednalo o jejich premiéru vše šlapalo tak jak mělo a malé renonci k našemu závodu už tak nějak patří.. J

 

Těšíme se teda společně s vámi na další závod, který se uskuteční tradičně první středu měsíce května tedy 3.5.2017 ..

 

Tomáš Platil

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

BĚCHOVICKÁ KORUNKA 2017

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.