Běchovická korunka 2018 duben

5.4.2018 závod pro všechny věkové i výkonostní kategorie

Soubor:
18_běchovická_korunka_duben.xls
Popis:
Výsledky Běchovická korunka 2018 duben
Formát:
xls
Velikost:
1MB

 

Přátelé, závodníci a rodiče,

 

11. ročník Běchovické korunky, byl včera zahájen dubnovým závodem. Krásné jarní počasí si letos dalo na čas, ale včera to opravdu vyšlo..

Jak asi víte pro druhou dekádu jsme připravili pár novinek :

 

  • nová startovní čísla na helmách, zatím pro první 50 závodníků
  • zařazení kategorie fittnes
  • kategorie fittnes  žáci D a C začínají testem dovednosti
  • posledním závodem od kategorie žáci B je vyřazovačka na  2000 m

 

Přes 80 závodníků včera dorazilo na start a pro většinu z nich to byl první závod sezony venku  a taky se všichni hodně snažili .. uvidíte na časech sprintů v příloze..

Po zimě se i něco málo nepovedlo, hledáme počítač kol a slabé baterie ve stopkách odnesla kategorie žákyň C, která si některé tratě odjela dvakrát.. / měli to místo tréninku.. / přesto se i s těmito problémy pořadatelský tým vyrovnal a podal výborný výkon..

 

Všem zúčastněným ještě jednou děkuji za účast a doufám, že se s nimi a i s dalšími uvidíme na dalším květnovém kole 2.5.2014 v našem arálu Na Korunce.

 Tomáš

 

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Běchovická korunka 2018

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.