Historie oddílu

            Oddíl stolního tenisu jsme v roce 2007 založili, neboť nás tato hra velice baví a věnujeme se ji rekreačně a někdo i aktivně od dětství. Zhruba před 10 lety jsme začali pořádat každoročně turnaj, kterého se vždy účastní od 10 do 20 amatérských hráčů. Protože jsme pro tento sport získali i další nadšence, začali jsme v roce 2007 s pravidelnými tréninky a v srpnu jsme naskočili do koloběhu mistrovských utkání.

            Přihlásili se k nám i další hráči, kteří k nám přivedli  rekreační soutěž PRST, která se hraje souběžně s mistrovskou PSST. V rekreační soutěži se nám povedlo postoupit a v mistrovské také, tak se navíc minulou sezónu vytvořila další třída, a sice 6.nejnižší.

            Ve všech soutěžích se nám podařilo udržet, ale bohužel vzhledem k plánované rekonstrukci sálu, kde hrajeme, a také z jiných důvodů, se někteří hráči rozhodli přestoupit nebo úplně skončit. Proto na sezónu 2009/2010 přihlašujeme pouze jedno družstvo, a sice do 5.třídy PSST.

 Rádi bychom se věnovali i mládeži, ale bohužel na to nemáme v současné době kapacity.

Sál restaurace Blatov (původní herna)
Sál restaurace Blatov (původní herna)

Bývalý dětský oddíl z roku ...
Bývalý dětský oddíl z roku ...

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Stolní tenis

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.