Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Kritérium Na Korunce 2019

Kritérium Na Korunce 2019

15.9.2019 nový závod

Soubor:
19_kritérium_na_korunce.xls
Popis:
výsledky
Formát:
xls
Velikost:
1MB

Včera 14.9.2019 proběhl 1.ročník Kritéria Na Korunce, závod v novém formátu přilákal Na Korunku mezinárodní startovní pole. Závody na nově zrekonstruovaném asfaltovém oválu našeho areálu, který byl slavnostně otevřen právě včera za účasti zástupců MČ Běchovice, ČSKB a České televize, setkání s naší úspěšnou reprezentací  a mnoho stánků s in-line materiálem, ale i s jinými lákadly .. to vše bylo připraveno pro návštěvníky..   

Vše včetně počasí bylo na jedničku takže mi nezbývá jen poděkovat týmu spolupořadatelů, našim sponzorům díky kterým jsme mohli obdarovat všechny vítěze..

Myslím, že se můžeme těšit opět za rok na druhý ročník toho závodu…

Tomáš

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.