Běchovická korunka 2012 / červen

7.6.2012 tentokráte bez deště

Soubor:
12 Běchovická korunka červen.xls
Popis:
Výsledky červen 2012
Formát:
xls
Velikost:
55kB
Soubor:
2012 Běchovická korunka.xls
Popis:
Průběžné pořadí Běchovické korunky 2012
Formát:
xls
Velikost:
128kB

Zdravím všechny po měsíci,

včera v podvečer proběhl letos již třetí závod Běchovické korunky 2012 , bez mála 100 závodníků dorazilo na okruh Sportovního areálu Na Korunce v Běchovicích, počasí tentokráte vydrželo a krom pár kapek zůstala dráha suchá, takže jsme se tentokrát obešli bez závažnějších pádů a dočkali se tak velmi slušných výsledků, díky včerejšímu závodu se proto výrazně změnila i tabulka rekordů  J

Boj o nejsilnější kategorií co se týká počtu účastníků tentokráte s převahou získala  kategorie  juniorů D kterých se na start včerejšího závodu postavilo rekordních  16 závodníků.  

Rád bych opět poděkoval všem, kteří do Běchovic dorazili  .. odměnou všem vítězům v dětských a mládežnických kategoriích byly oblíbené perníkové medaile dodávané pravidelně paní Fajkusovou.

Těšíme se na vás v Běchovicích na dalším závodě Běchovické korunky 2012  ve středu 4.7.2012, věříme že červencová účast bude rekordní, vždyť tento týden bude v areálu Na Korunce probíhat mezinárodní rychlobruslařský kemp  a tak se můžeme těšit i na mezinárodní konfrontaci.

 

Mějte se zatím fajn…

Tomáš

 

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.