Běchovická korunka 2014 červen

6.6.2014 119 závodníků

Soubor:
14_běchovická_korunka.xls
Popis:
Průběžné pořadí Běchovické korunky 2014
Formát:
xls
Velikost:
94kB
Soubor:
2014_mcr_silnice_propozice.doc
Popis:
Propozice pro MČR
Formát:
doc
Velikost:
777kB
Soubor:
2014_mcr_silnice_casovy_harmonogram.doc
Popis:
Časový program MČR
Formát:
doc
Velikost:
387kB
Soubor:
2014_msc_silnice_prihlaska.doc
Popis:
Přihláška na MČR
Formát:
doc
Velikost:
35kB
Soubor:
14_běchovická_korunka_červen.xls
Popis:
Výsledky Běchovické korunky 2014 červen
Formát:
xls
Velikost:
61kB

Zdravím všechny po měsíci opět  z Běchovic,

ve středu 4.6.2014 odstartoval třetí závod Běchovické korunky 2014, počasí tentokráte bez problémů proto účast skoro 120 závodníků, rád bych proto tímto poděkoval všem účastníkům/účast letos ráme rekordy /  a všem těm kteří se  podíleli na organizaci ..

Závody proběhly bez větších pádů a opět ve velmi slušném tempu, no posuďte sami náhledem do výsledků letos poprvé také přikládám tabulku průběžného pořadí, do kterého se promítnou i výsledky z MČR na, které bych vás rád pozval v příloze naleznete již kompletní propozice s časovým harmonogramem a přihláškou, od některých z vás jsem ji již obdržel za což děkuji.

Pokud by měl někdo zájem o přespání před závodem v naší cvičebně dejte vědět zařídíme, první zájemce už máme.

Takže se na vás těšíme tentokráte již příští neděli na MČR v Běchovicích.

Za Sokol Běchovice II.

Tomáš        

 

 

Ve středu 4.6.2014 se již tradičně konal ve sportovním areálu Na Korunce závod v inline rychlobruslení - „Běchovická korunka“. Závody proběhly opět v režii Sokola Běchovice a RTS. Přálo nám krásné počasí, závodníci dorazili v hojném počtu a předvedli skvělé výkony. Naše děti se mezi ostatními závodníky neztratily a posbíraly několik umístění na stupních vítězů. Velikou radost nám udělali Kristýnka Zátková v začátečnících a Patrik Maleček v žácích C, kteří vyhráli ve svých kategoriích a průběžně drží vedení v celém seriálu závodů.

Týden před konáním Mistrovství ČR na silničním okruhu jsme se po letech dočkali a dostali jsme v areálu svoji vlastní klubovnu, rodiče dětí si udělali brigádu a udělali z ní krásné místo pro malé Sokolíky. A určitě nesmím zapomenout, že těsně před mistrovstvím jsme se dočkali i klubového oblečení a klubového závodního stanu, za to patří velký dík Marcele Svobodové, která nám to umožnila, a na mistrovství nám to všem moc slušelo.

V letním čase je v našem sportu více volna, tak nás čekají jen na konci června závody v Benátkách nad Jizerou, kde se bude konat Mistrovství ČR na krátké dráze, červencové soustředění, dvě prázdninové Běchovické korunky a rádi bychom si poprvé vyzkoušeli i závody za hranicemi, takže pokud všechno vyjde jak má, vyrazíme na konci srpna do Německa ozkoušet atmosféru závodů mimo náš český rybníček. Tak držme našim dětem palce, ať se jim i dál daří a hlavně ať je bruslení pořád baví a dělají svými výkony radost sobě i nám ostatním.

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Běchovická korunka 2014

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Červnová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 5.června 2024