Běchovická korunka 2014 červen

6.6.2014 119 závodníků

Soubor:
14_běchovická_korunka.xls
Popis:
Průběžné pořadí Běchovické korunky 2014
Formát:
xls
Velikost:
94kB
Soubor:
2014_mcr_silnice_propozice.doc
Popis:
Propozice pro MČR
Formát:
doc
Velikost:
777kB
Soubor:
2014_mcr_silnice_casovy_harmonogram.doc
Popis:
Časový program MČR
Formát:
doc
Velikost:
387kB
Soubor:
2014_msc_silnice_prihlaska.doc
Popis:
Přihláška na MČR
Formát:
doc
Velikost:
35kB
Soubor:
14_běchovická_korunka_červen.xls
Popis:
Výsledky Běchovické korunky 2014 červen
Formát:
xls
Velikost:
61kB

Zdravím všechny po měsíci opět  z Běchovic,

ve středu 4.6.2014 odstartoval třetí závod Běchovické korunky 2014, počasí tentokráte bez problémů proto účast skoro 120 závodníků, rád bych proto tímto poděkoval všem účastníkům/účast letos ráme rekordy /  a všem těm kteří se  podíleli na organizaci ..

Závody proběhly bez větších pádů a opět ve velmi slušném tempu, no posuďte sami náhledem do výsledků letos poprvé také přikládám tabulku průběžného pořadí, do kterého se promítnou i výsledky z MČR na, které bych vás rád pozval v příloze naleznete již kompletní propozice s časovým harmonogramem a přihláškou, od některých z vás jsem ji již obdržel za což děkuji.

Pokud by měl někdo zájem o přespání před závodem v naší cvičebně dejte vědět zařídíme, první zájemce už máme.

Takže se na vás těšíme tentokráte již příští neděli na MČR v Běchovicích.

Za Sokol Běchovice II.

Tomáš        

 

 

Ve středu 4.6.2014 se již tradičně konal ve sportovním areálu Na Korunce závod v inline rychlobruslení - „Běchovická korunka“. Závody proběhly opět v režii Sokola Běchovice a RTS. Přálo nám krásné počasí, závodníci dorazili v hojném počtu a předvedli skvělé výkony. Naše děti se mezi ostatními závodníky neztratily a posbíraly několik umístění na stupních vítězů. Velikou radost nám udělali Kristýnka Zátková v začátečnících a Patrik Maleček v žácích C, kteří vyhráli ve svých kategoriích a průběžně drží vedení v celém seriálu závodů.

Týden před konáním Mistrovství ČR na silničním okruhu jsme se po letech dočkali a dostali jsme v areálu svoji vlastní klubovnu, rodiče dětí si udělali brigádu a udělali z ní krásné místo pro malé Sokolíky. A určitě nesmím zapomenout, že těsně před mistrovstvím jsme se dočkali i klubového oblečení a klubového závodního stanu, za to patří velký dík Marcele Svobodové, která nám to umožnila, a na mistrovství nám to všem moc slušelo.

V letním čase je v našem sportu více volna, tak nás čekají jen na konci června závody v Benátkách nad Jizerou, kde se bude konat Mistrovství ČR na krátké dráze, červencové soustředění, dvě prázdninové Běchovické korunky a rádi bychom si poprvé vyzkoušeli i závody za hranicemi, takže pokud všechno vyjde jak má, vyrazíme na konci srpna do Německa ozkoušet atmosféru závodů mimo náš český rybníček. Tak držme našim dětem palce, ať se jim i dál daří a hlavně ať je bruslení pořád baví a dělají svými výkony radost sobě i nám ostatním.

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Běchovická korunka 2014

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.