Běchovická korunka 2014 září

4.9.2014

Soubor:
14_běchovická_korunka_září.xls
Popis:
výsledky září
Formát:
xls
Velikost:
57kB

Zdravím všechny po měsíci opět  z Běchovic,

ve středu 3.9.2014 odstartoval 6a závěrečný závod Běchovické korunky 2014, počasí tentokráte bez problémů, necelá100 závodníků,  myslím že to byl opět vydařený  závod …

Díky moc všem kteří jste dorazili.

Výsledky připojuji jak ty včerejší tak i konečné pořadí Běchovické korunky 2014 …

A teď se dostávám k jádru pudla: „Proč konečné……….“ , když jsme plánovali ještě jeden závod na konci září, bohužel včera jsme po poradě organizátorů zjistili, že z důvodů personálního obsazení nejsme schopni tento závod zrealizovat  o víkendu; a ve středu koncem září by celkové vyhlášení trvalo příliš dlouho a hrozilo by nastuzení vítězům a asi by chybělo i publikum pro jejich vyhlášení..

Proto jsme se dohodli na následujícím postupu/ jako poděkování všem kteří se celý rok účastnili/.  Ve středu 24.9.2014 se bude konat první Běchovická  korunka naruby, těšte se program se ještě ladí, ale jeden bod vám můžu prozradit už  teď, prvním bodem programu nebudou závody, ale vyhlášení vítězů a předání pohárů medailí ve všech kategoriích v celkovém hodnocení letošní korunky… . víc se dozvíte až dorazíte, poprosím i všechny závodníky, kteří se umístili na první třech místech celkového pořadí, aby se dostavili a převzali si své ceny….

Díky moc a těšíme se na vás všechny , berte to jako rozloučení s bruslařskou sezonou 2014

Za Sokol Běchovice II.

Tomáš        

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

Běchovická korunka 2014

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.