Běchovická korunka 2011 červen

1.6.2011 třetí závod roku 2011

první červnový den byl i dnem,kdy se konal třetí závod letošního ročníku Běchovické korunky. Počasí od rána hrozilo deštěm nakonec však spadlo pár kapek až na vyhlášení vítězů a závody tak proběhly na suchu  ...ale těch pádů, za poslední rok možná i za poslední dva roky nebylo tolik pádů jako právě dnes. Důvodem byl snad silný vítr ... přesto doufám,že všichni kteří dnes okusili asfalt našeho oválu budou v nejbližší době v pořádku a objeví se na nejbližším závodě..

Díky moc všem účastníkům a těšíme se na dalším závodě,který se uskuteční v červenci ale POZOR až druhou středu v měsíci tzn. 13.7.2011!!!!!!!!!!!!!!

   

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.