Běchovická korunka 2011 červenec

13.7.2011 první letošní závod za teplého počasí

Zdravím všechny opět z Běchovic,

První letní Běchovická korunka proběhla tentokráte druhou středu měsíce července a ačkoliv jsme očekávali díky prázdninám,dovoleným a posunutému termínu nižší účast, nakonec se sešel pěkný peloton závodníků prakticky všech věkových kategorií.

Dočkali jsme se konečně teplého počasí a nakonec i očekávané bouřky přišly až po skončení závodu, kdy byli již všichni závodníci na cestě domů. Teplé počasí přispělo i k výborným výsledkům zvláště pak v elitní kategorii juniorů A, kde přesvědčil svou formou před blížícím se ME Matěj Pravda z KSBM Modřany a v jízdě na 333 metrů se dostal dokonce pod hranici 30 vteřin, sekundovat se mu pokoušeli Václav Urban i Mirek Pražma,ale Matěj nechal nic náhodě a vždy dojel s velkým náskokem…..

Jelikož se blíží závěr seriálu Běchovické korunky 2011 a do jejího konce se budou konat již jen dva závody /první středu v měsících srpen a září/ a do celkového pořadí se bude započítávat pět nejlepších výsledků máte všichni poslední dvě možnosti změnit konečné pořadí ve svůj prospěch, těšíme se tedy na vás v obou následujících termínech, kdy se ještě můžete porvat o poháry určené pro celkové vítěze každé z kategorií.

Příjemné prožití letních prázdnin vám přeje za Sokol Běchovice II.

Tomáš

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Květnová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 1.května 2024 od 14,00 hod.