Běchovická korunka 2011 červenec

13.7.2011 první letošní závod za teplého počasí

Zdravím všechny opět z Běchovic,

První letní Běchovická korunka proběhla tentokráte druhou středu měsíce července a ačkoliv jsme očekávali díky prázdninám,dovoleným a posunutému termínu nižší účast, nakonec se sešel pěkný peloton závodníků prakticky všech věkových kategorií.

Dočkali jsme se konečně teplého počasí a nakonec i očekávané bouřky přišly až po skončení závodu, kdy byli již všichni závodníci na cestě domů. Teplé počasí přispělo i k výborným výsledkům zvláště pak v elitní kategorii juniorů A, kde přesvědčil svou formou před blížícím se ME Matěj Pravda z KSBM Modřany a v jízdě na 333 metrů se dostal dokonce pod hranici 30 vteřin, sekundovat se mu pokoušeli Václav Urban i Mirek Pražma,ale Matěj nechal nic náhodě a vždy dojel s velkým náskokem…..

Jelikož se blíží závěr seriálu Běchovické korunky 2011 a do jejího konce se budou konat již jen dva závody /první středu v měsících srpen a září/ a do celkového pořadí se bude započítávat pět nejlepších výsledků máte všichni poslední dvě možnosti změnit konečné pořadí ve svůj prospěch, těšíme se tedy na vás v obou následujících termínech, kdy se ještě můžete porvat o poháry určené pro celkové vítěze každé z kategorií.

Příjemné prožití letních prázdnin vám přeje za Sokol Běchovice II.

Tomáš

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.