Běchovická korunka 2011 duben

6.4.2011 duben

dnes 6.4.2011 se uskutečnil první závod Běchovické korunky 2011, jako každoročně se dubnového závodu zúčastnila stovka závodníků všech věkových a výkonnostních kategorií.Na závod s 3 letou tradicí si nachází stále větší počet bruslařů,  o kvalitě a oblíbenosti hovoří pravidelná účast bruslařů i ze vzdálenějších míst ČR jako je Náchod,Hradec Krílové apod.  Počasí nám přálo a jen chladný dubnový vítr trochu znepříjemňoval průběh závodu.Maraton závodů odstartoval v 17,45 hod a proud  soubojů pokračoval bez přestávky  až  do 20,30 hod.kdy proběhlo vyhlášení vítězů.

Naštěstí se všem závodníkům vyhnuly vážné pády a jen drobné odřeniny ze soubojů byly na konci odměněny sladkou odměnou v podobě perníkových medailí.

Nově dobudovaný areál,zvláště pak lávka nad drahou jsou dalšími kroky,kterými se snažíme zvýšit bezpečnost všech bruslařů.  

Další závod Běchovické korunky se uskuteční další první středu v měsíci květnu, na všechny kdo se přijdou podívat nebo si zazávodit se už nyní těšíme.

 

Za IN-LINE oddíl Sokola Běchovice II.

 

Tomáš Platil

   

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.