Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > MČR silnice Běchovice 2014

MČR silnice Běchovice 2014

15.6.2014

MČR silnice Běchovice 2014
Soubor:
14_mČr_běchovice_výsledky.xls
Popis:
výsledky MČR silnice
Formát:
xls
Velikost:
182kB

Po dvou letech Běchovice přivítaly ve sportovním areálu Na Korunce oficiální závod Mistrovství ČR v inline rychlobruslení na silničním okruhu. Závod pořádal domácí oddíl Sokol Běchovice spolu s RTS Praha. Závod se konal v neděli 15.6.2014 za velkého počtu účastníků a za účasti reprezentantky ČR a olympioničky Kateřiny Novotné.

Závodníci předvedli výborné výkony, počasí bylo pro bruslení ideální, chvílemi samozřejmě vládly emoce, ale vše se zvládlo na výbornou.

V areálu měli své stánky prodejci vybavení pro inline rychlobruslení, bylo možné si koupit krásné pamětní placky a maminky ze Sokola Běchovice se postaraly o výborné domácí koláče a buchty, na kterých si všichni pochutnali.

Nebudu zde vypisovat vítěze jednotlivých kategorií, výsledkové listiny jsou uveřejněny na stránkách Sokola Běchovice, nicméně všem vítězům tímto gratulujeme!

Fotogragie ze závodů je možno zhlédnout ZDE:

V neděli jsme také v Běchovicích mohli vidět, že náš sport začíná být čím dál populárnější mezi dětmi, v dětských a žákovských kategoriích začíná být tlačenice a výkony dětí jsou víc než skvělé. Nejmladší účastnice závodu byla narozená v srpnu 2011. Děti brzy dorostou do vyšších kategorií, a pokud se podaří je dobře vést dál jejich sportovním životem, tak mají dveře do světa otevřené. Všechny české kluby mají v žákovských, ale i juniorských kategoriích výborné závodníky a závodnice, takže Evropo a Světe, třes se!

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se zase příště. Závod je započítáván do seriálu Běchovická korunka, takže první středu v červenci v Běchovicích nashledanou.

                                                                              Šárka Zátková, Sokol Běchovice II

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Záříjová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 4.září 2024 


Od září na areálu streatdance a cvíčo pro děti do 7 let

od září zahajujeme spolupráci se společností www.doublecookies.cz