Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > MČR silnice Běchovice 2014

MČR silnice Běchovice 2014

15.6.2014

MČR silnice Běchovice 2014
Soubor:
14_mČr_běchovice_výsledky.xls
Popis:
výsledky MČR silnice
Formát:
xls
Velikost:
182kB

Po dvou letech Běchovice přivítaly ve sportovním areálu Na Korunce oficiální závod Mistrovství ČR v inline rychlobruslení na silničním okruhu. Závod pořádal domácí oddíl Sokol Běchovice spolu s RTS Praha. Závod se konal v neděli 15.6.2014 za velkého počtu účastníků a za účasti reprezentantky ČR a olympioničky Kateřiny Novotné.

Závodníci předvedli výborné výkony, počasí bylo pro bruslení ideální, chvílemi samozřejmě vládly emoce, ale vše se zvládlo na výbornou.

V areálu měli své stánky prodejci vybavení pro inline rychlobruslení, bylo možné si koupit krásné pamětní placky a maminky ze Sokola Běchovice se postaraly o výborné domácí koláče a buchty, na kterých si všichni pochutnali.

Nebudu zde vypisovat vítěze jednotlivých kategorií, výsledkové listiny jsou uveřejněny na stránkách Sokola Běchovice, nicméně všem vítězům tímto gratulujeme!

Fotogragie ze závodů je možno zhlédnout ZDE:

V neděli jsme také v Běchovicích mohli vidět, že náš sport začíná být čím dál populárnější mezi dětmi, v dětských a žákovských kategoriích začíná být tlačenice a výkony dětí jsou víc než skvělé. Nejmladší účastnice závodu byla narozená v srpnu 2011. Děti brzy dorostou do vyšších kategorií, a pokud se podaří je dobře vést dál jejich sportovním životem, tak mají dveře do světa otevřené. Všechny české kluby mají v žákovských, ale i juniorských kategoriích výborné závodníky a závodnice, takže Evropo a Světe, třes se!

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se zase příště. Závod je započítáván do seriálu Běchovická korunka, takže první středu v červenci v Běchovicích nashledanou.

                                                                              Šárka Zátková, Sokol Běchovice II

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.