Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > RODINNÉ INLINE KURZY, PŘÍMĚSTSKÉ SPORTOVNÍ KEMPY

RODINNÉ INLINE KURZY, PŘÍMĚSTSKÉ SPORTOVNÍ KEMPY

1.3.2012

s březnem a teplejšími dny se bude pomalinku rozbíhat nová inline sezóna a tím pádem i spousta nejen inline aktivit, které tým INLINETALENT pro vás nachystal na rok 2012.
V prvé řadě bychom vás všechny rádi pozvali do našeho sportovního areálu Na Korunce v Praze Běchovicích na pravidelné jednodenní (celý den) víkendové inline kurzy (2x sobota v dubnu, květnu a červnu), které jsou vhodné pro děti, rodiče i celé rodiny. Součástí je i další doprovodný program. Více viz.
http://www.inlinetalent.cz/rodinne-pobyty/vikendove-kurzy/
V plném proudu již také běží registrace na velikonoční a letní sportovní příměstské tábory v Praze a okolí. Nově jsme pro děti připravili multisportovní tábory také v centru Prahy a to ve sportovním areálu na Hradčanech (pod Strahovem na hranicích s Prahou 6 - Břevnov). Kompletní seznam s rozdělením, zda se jedná o inline tábor nebo multisportovní tábor najdete níže a na našich stránkách
http://www.inlinetalent.cz/detske-sportovni-kurzy/
Rozdělení:
PRAHA 9 BĚCHOVICE - inline
PRAHA 8 BOHNICE - inline + 1 týden multisport
PRAHA 1 HRADČANY - multisport
DOLNÍ BŘEŽANY - multisport
MRATÍN - multisport
LÍBEZNICE - multisport
Pro děti, které se již některého z našich táborů zúčastnily máme připravené věrnostní slevy a také další slevy za včasnou registraci.
Těšíme se na vás a nezapomeňte, že... "Roztoč kolečka a buď v pohodě" :-)

Tomáš Herout
jednatel organizace a trenér
tel. +420 725 345 365
INLINETALENT specialista na sportovní aktivity
www.inlinetalent.cz
www.bruslik.cz
www.wott.cz

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.