Jste zde: Domácí stránka |

Trénink na ledě

6.1.2010 trénujem i na ledě

Takhle to na trénincích vypadá
Takhle to na trénincích vypadá

Přeji Všem hezký den.

 Počasí nám zatím nepřeje, abychom venku pokračovali v trénincích na dráze. Jenomže jak se říká, každé zlo je na něco dobré...

Prověřil jsem u správce našeho areálu kvalitu ledu na prvním tenisovém kurtu. Je prý výborná, takže všechny kdo vlastní ledové brusle pozývám na zítra t.j.7.1.2010  v 18 hodin na trénink. Počasí vypadá, že se udrží, takže předpokládám trénik na ledu i v neděli v 16 hodin(1é.1.2010).

S pozdravem

Milan Horn

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.