Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Czech indoor inline open

Czech indoor inline open

2.2.2011 konečné propozice

Soubor:
propozice CIIO 2011 Cjnew.pdf
Popis:
Konečné propozice
Formát:
pdf
Velikost:
353kB
Czech indoor inline open

Vážení a milí sportovní přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na 3. ročník halových závodů PVA Letňany inline, které se konají 19. února 2011 ve výstavních prostorách výstaviště Letňany v Praze 9.

V propozicích závodu došlo k drobným změnám v kategoriích účastníků. Reagovali jsme tak na změny přijaté v poslední době mezinárodní bruslařskou federací a její evropskou CEC, stejně jako na změny v českých pravidlech.

Věnujte prosím proto pozornost změnám v kategoriích Juniorů A, B a nově kadetů. Vzhledem k rozšíření kategorií jsem upravili i délku tratí u některých kategorií. Vše je v přiložených propozicích. Děkujeme za pochopení, stejně tak děkujeme i všem, kteří se již registrovali. Aktuální startovní listinu najdete zde.

Za celý organizační tým a Klub sportovního bruslení Modřany Praha se na Vás těší

Lída Krupková

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.