Jste zde: Domácí stránka |

Velikost:
353kB
Czech indoor inline open

Vážení a milí sportovní přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na 3. ročník halových závodů PVA Letňany inline, které se konají 19. února 2011 ve výstavních prostorách výstaviště Letňany v Praze 9.

V propozicích závodu došlo k drobným změnám v kategoriích účastníků. Reagovali jsme tak na změny přijaté v poslední době mezinárodní bruslařskou federací a její evropskou CEC, stejně jako na změny v českých pravidlech.

Věnujte prosím proto pozornost změnám v kategoriích Juniorů A, B a nově kadetů. Vzhledem k rozšíření kategorií jsem upravili i délku tratí u některých kategorií. Vše je v přiložených propozicích. Děkujeme za pochopení, stejně tak děkujeme i všem, kteří se již registrovali. Aktuální startovní listinu najdete zde.

Za celý organizační tým a Klub sportovního bruslení Modřany Praha se na Vás těší

Lída Krupková

In-line