Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > výsledky Mistrovství ČR v in-line bruslení

výsledky Mistrovství ČR v in-line bruslení

14.5.2012 pršelo a pak svítilo i sluníčko

Soubor:
vysledky_2012_mcr_bechovice.pdf
Popis:
Výsledky MČR
Formát:
pdf
Velikost:
220kB

Vyjadřovat k výkonům se nebudu neboť  mi to ani nepřísluší, ale myslím že se všichni účastníci nemají za co stydět, vždyť když odjížděli z domova pravděpodobně pršelo, foukal vítr a teplota se pohybovala o cca. 20 stupňů méně než v pátek, když šli spát…

Takže díky za to, že všichni dorazili v tak hojném počtu, další poděkování účastníkům patří za to, že akceptovali bez výhrad změněnu pořadí závodů, kde díky předpovědi počasí došlo k přesunu sprintů až na závěr celého dne.. /kdy už byla suchá trať/

Maraton závodů odstartoval kolem 10 hodiny po slavnostním defilé jednotlivých oddílů ještě za deště, který naštěstí brzy odkráčel dále na východ  skončil po 19 hodině za krásného  slunečného počasí vyhlášením výsledků a předáním pohárů a medailí vítězům a mistrům ČR.

Rád bych ještě jednou poděkoval všem, kteří se zasloužili o to aby tento závod vůbec proběhl a pomohli s jeho organizací.

Díky moc a těším se na setkání na dalším závodu Běchovické korunky 2012 6.6. v Běchovicích

Tomáš

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2020

Další závod Běchovické korunky 2020 se uskuteční 1.4.2020


!!!!JOGA pro děti nově!!!!

 Jóga pro děti vychází z jógy pro dospělé, je však speciálně přizpůsobena jejich schopnostem. Děti cvičí pozice vybrané jim na míru - nečeká je skládání těla do preclíku ani stoje na hlavě. Většinou se jedná o pozice inspirované přírodou a zvířaty, které se učí formou vyprávění příběhů. Vyzkouší si tak, jaké je to být horou, stromem, kočkou, lvem či kobrou. Díky této projekci působí jóga kladně na jejich představivost. Aktivní děti jóga zklidní a naučí se koncentrovat, tišším dětem pomůže jóga vybudovat sebevědomí. Cvičení zlepšuje zdraví a zvyšuje stupeň fyzické zdatnosti, flexibility, síly a rovnováhy. Udržuje kostru zdravou, silnou a pružnou. Jedna lekce trvá 30 minut.