Jste zde: Domácí stránka |
Sokol Běchovice > Sportovní oddíly > In-line > Sokol Běchovice II - In-line oddíl

Sokol Běchovice II - In-line oddíl

1.3.2012 Sokol Běchovice II - In-line oddíl

Protože ve čtvrtek a neděli se dostavili jenom čtyři rodiče pěti dětí na schůzku rodičů in-line oddílu, tak tímto dávám Všem nové informace na vědomí.

V úterý 21.2.2012 se po šestileté nečinnosti In-line rychlobruslařského svazu konečně konala Valná hromada svazu. Podstatné pro náš oddíl je, že do nového vedení byl zvolen náš vedoucí oddílu p. Tomáš Platil.

Proto je předpoklad, že Mistrovství České republiky na uzavřeném silničním okruhu, se bude pravděpodobně opět, po roční odmlce, konat u nás na dráze v Běchovicích.

V březnu by měla být dokončena výstavba stolnotenisové haly na místě bývalých šaten. Pro nás je to příznivá informace, protože v případě deštivého počasí budeme moci v nové hale provádět kondiční tréninky, takže tréninkový proces bude nepřetržitě.

Dále Vám předkládám seznam závodů, na kterých bychom se měli letos prezentovat. Tři krát závody v Benátkách nad Jizerou, Sprint Cup, Benátecká míle a hlavně Mezinárodní mistrovství ČR na krátké dráze. Dále 6 krát Běchovická korunka plus případné MČR na naší dráze, min. tři závody ze seriálu LifeIlLine a to Hradec Králové, Praha a Tábor. Navíc asi dva závody, které bude pořádat InLineTalent v Praze a v Plzni.

Na schůzce trenérů jsme se domluvili, že tréninky ve čtvrtek budeme mít společně s oddílem InLineTalentu. Za prvé to bude pro naše děti větší konkurence v tréninku a za druhé oboustraně si budeme předávat trenérské zkušenosti a metody.

Členské příspěvky jsme za posledních šest let drželi na stejné úrovni t.j. 100,- Kč/měsíc. Od 1. března 2012 je navyšujeme na 200,- Kč/měsíc. U sourozenců na 150,- Kč/měsíc za jedince.

Na druhou stranu naši členové jsou osvobozeni od placení startovného na Běchovické korunce.

A za poslední. V Červenci pořádáme letní soustředění v Houšťke u Staré Boleslavy. Proto bych potřeboval od Vás vědět případný zájem a vhodnost termínu. Jednalo by se o třetí, nebo čtvrtý týden v Červenci 2012. Kdo tam ještě nebyl, tak bude nejlíp, když se podívá na fotogalerii na našich webových stránkách, kde je dostatek fotek ze soustředění. Jsou dostatečně výmluvné a říkají všechno.

To by bylo zatím asi vše podstatné. Další věci projednáme postupně osobně za Vaší účasti na trénincích v Běchovicích.

Dagmar Honsová nám hlásí oteplení, takže předpokládám, že počet dětí na trénincích se postupně navýší do plného stavu.

Dále Vás prosím, aby jste se poptali ve svém okolí, jestli by neměli další děti zájem u nás trénovat. Rád přiberu řádově dalších deset dětí.

 

S přáním osobních i sportovních úspěchů

 

Milan Horn

 

Kontakt

Areál správce
tel. +420.728 160 138        

Chata správce
tel. +420.602 663 354

NÁMĚTY ...
PŘIPOMÍNKY ...
STÍŽNOSTI ...

Loading...

In-line

Krátké zprávy

Běchovická korunka 2024

Záříjová Běchovická korunka 2024 se uskuteční 4.září 2024 


Od září na areálu streatdance a cvíčo pro děti do 7 let

od září zahajujeme spolupráci se společností www.doublecookies.cz